Новости

Протокол тимчасової лічильної комісії від 26.04.2021 про підсумки голосування з питання № 1 порядку денного

Автор: Дата:
  Протокол тимчасової лічильної комісії від 26.04.2021 про підсумки голосування з питання № 1 порядку денного Файл для завантаження Файл кваліфікованого електронного підпису Файл кваліфікованого електронного підпису ..
Читать далее

Особлива інформація (інформація про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента

Автор: Дата:
Титульний аркуш Повідомлення (Повідомлення про інформацію)   26.04.2021р. (дата реєстрації емітентом електронного документа) № 7 (вихідний реєстраційний номер електронного документа)   Підтверджую ідентичність та достовірність інформації, що розкрита відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 03 грудня 2013 року № 2826, зареєстрованого в..
Читать далее

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах

Автор: Дата:
Інформація, зазначена в частині 4 статті 35 Закону України  «Про акціонерні товариства» Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах: Станом на  20 квітня 2021 р. - дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах акціонерів ПрАТ  «КСК «ЧЕКСІЛ»: загальна кількість акцій складає  1 000 000 штук простих іменних акцій, загальна кількість голосуючих акцій складає 1 000 000  штук простих іменних акцій...
Читать далее

Повідомлення про зміни до порядку денного річних Загальних зборів акціонерів

Автор: Дата:
Повідомлення  про  зміни до порядку денного  річних Загальних  зборів акціонерів ПрАТ «КСК «ЧЕКСІЛ» (надалі – Товариство), місцезнаходження якого: Україна, 14014, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, буд. 66. Товариство повідомляє своїх акціонерів, що відбулися зміни в  порядку денному річних Загальних зборів акціонерів ПрАТ «КСК «ЧЕКСІЛ», які були призначені на 26.04.2021р. Наглядова рада Товариства (Протокол засідання Наглядової ради № 29 від 08.04.2021р.), прийняла рішення,  що Тимчасова лічильна комісія буде складатися з двох осіб, а саме: Прокопенко Ір..
Читать далее

Повідомлення про проведення річних Загальних зборів акціонерів Товариства

Автор: Дата:
~~Інформація з проектом рішень щодо кожного  з питань, включених до проекту порядку денного річних Загальних зборів акціонерів, а також інформація, зазначена в частині 4 статті 35 Закону України  «Про акціонерні товариства» Повідомлення  про проведення  річних Загальних  зборів акціонерів Товариства (надалі – Загальні збори) з проектом порядку денного До уваги акціонерів                                 &..
Читать далее

Протокол Тимчасової Лічильної комісії

Автор: Дата:
Протокол Тимчасової лічильної комісії від 28.12.2020 року про підсумки голосування з питання № 1 порядку денного на річних Загальних зборах акціонерів ПрАТ "КСК "ЧЕКСІЛ" Файл для завантаження Файл кваліфікованого електронного підпису Файл кваліфікованого електронного підпису ..
Читать далее

Інформація, зазначена в частині 4 статті 35 Закону України «Про акціонерні товариства»

Автор: Дата:
Інформація, зазначена в частині 4 статті 35 Закону України  «Про акціонерні товариства» Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах: Станом на  21 грудня 2020 р. - дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у річних Загальних зборах акціонерів ПрАТ  «КСК «ЧЕКСІЛ»: загальна кількість акцій складає  1 000 000 штук простих іменних акцій, загальна кількість голосуючих акцій складає 1 000 000  штук простих іменних акцій...
Читать далее

Повідомлення про проведення річних Загальних зборів акціонерів Товариства

Автор: Дата:
Інформація з проектом рішень щодо кожного  з питань, включених до проекту порядку денного річних Загальних зборів акціонерів, а також інформація, зазначена в частині 4 статті 35 Закону України  «Про акціонерні товариства»   Повідомлення  про проведення  річних Загальних  зборів акціонерів Товариства (надалі – Загальні збори) з проектом порядку денного До уваги акціонерів                              &nb..
Читать далее

Новый клиент

Регистрация

Создание учетной записи поможет покупать быстрее. Вы сможете контролировать состояние заказа, а также просматривать заказы сделанные ранее. Вы сможете накапливать призовые баллы и получать скидочные купоны.
А постоянным покупателям мы предлагаем гибкую систему скидок и персональное обслуживание.

Продолжить

Зарегистрированный клиент